Törlesztőrészlet

A felvett hitelt havonta egyenlő részletekben kell törlesztened a banknak. Ezek a törlesztőrészletek.

A hitel összegét a kamatokkal együtt törlesztőrészletekre osztják, amit aztán a teljes futamidő alatt fizetned kell. A törlesztőrészlet tőkéből és kamatból áll össze, de ezek aránya a futamidő alatt változik. A futamidő elején több benne a kamattörlesztés, a vége felé haladva pedig egyre több benne a tőketörlesztés. A törlesztőrészlet nagysága egy kamatperióduson belül változatlan.

Ha a hitel futamideje alatt több kamatperiódus is van, akkor az egyes kamatperiódusokban nőhet vagy csökkenthet is a törlesztőrészlet mértéke. Változó kamatozású hiteleknél akár háromhavonta is változhat a kamat, és vele együtt a törlesztőrészlet, fix kamatozású hiteleknél viszont a teljes futamidő alatt változatlan marad.

Lakáshitel 10 évig fix kamattal
  • Kezdeti költségekre vonatkozó díjkedvezmények
  • Futamidő: 10-30 év 10 éves kamatperiódussal
  • THM: 7,06-7,09%
  • Díjmentes törlesztőszámla a hitelhez
Érdekel
PROMÓCIÓ

Ezek is érdekelhetnek

  • KH lakáshitelből vásárolt mini ház egy férfi kezében
    Lakáshitel

    K&H lakáshitel 2024 - kalkulátor és feltételek

    A K&H Banknál többféle lakáshitelt is találsz. Az 5, 10 éves kamatperiódusú és a végig fix hiteleket minősített fogyasztóbarát hitel formájában és zöld hitelcélokra is kínálják. Van náluk CSOK Plusz is. A lakáshitelt egészen a szerződéskötésig online is intézheted náluk, ha pedig hozzájuk érkezik a jövedelmed, akkor alacsonyabb kamatot érhetsz el. Megmutatjuk, hogy mennyire jók a K&H lakáshitel ajánlatok!

    frissítve: 2024. május 6.
  • Férfi földön fekszik lakásfelújítás után
    Lakáshitel

    Felújítási hitel - kalkulátor és feltételek

    Ha a lakásfelújításhoz jelzáloghitelt keresel, akkor jó helyen jársz. Megmutatjuk, hogy milyen feltételekkel kaphatod meg a hitelt, és mire kell odafigyelned.

    frissítve: 2023. október 25.
  • Két nő beszélget építési hitelekről
    Lakáshitel

    Építési hitel - kalkulátor és feltételek

    Ha új lakást vagy családi házat építenél, amihez az állami támogatásokon és a saját pénzeden kívül még hitelre is szükséged van, akkor erre építési hitelt tudsz igényelni. Ez egy kicsit máshogy működik, mint egy sima lakásvásárlási hitel. Elmondjuk a különbségeket, segítünk ajánlatot választani és elmondjuk, hogy min szoktak mások elcsúszni.

    frissítve: 2024. január 24.